Wersja 8.10

Z Plemiona Wiki

Menu kontekstowe wioski

- Dodano menu kontekstowe (analogiczne do tego na mapie), które będzie pojawiało się wraz z linkiem do Wioska wioski (patrz: kolejne punkty),
- Szybki dostęp do wielu funkcji związanych z wioską, której link znajdzie się w Raport raporcie, planerze podbojów, czy zostanie wpisany w BB-code na forum lub w PW,
- Tak jak w przypadku mapy, menu kontekstowe dla posiadaczy Premium.png Premium będzie zawierało dodatkowe opcje.

Inne

- Opcja wyboru kierunku startu (dla światów posiadających taką) została przeniesiona na ekran z potwierdzeniem wyboru danego świata (nad przyciskiem "Uczestnictwo") aby zminimalizować ilość ekranów pojawiających się przed dołączeniem do gry.
- Zmieniona funkcja zmiany hasła w grze (o czym gracze będą poinformowani w rozsyłanej w grze wiadomości) na rozwiązanie dużo bardziej bezpieczne - zmiana będzie możliwa tylko poprzez kliknięcie na link otrzymany poprzez e-mail (na adres przypisany do konta w grze).
- Dodana możliwość przełączania się między światami bezpośrednio z gry (bez konieczności odwiedzania strony startowej), za pomocą przycisku w dolnym pasku menu.
- Większość przeglądarek (polecamy: Firefox, Chrome, Opera) będzie teraz wyświetlało liczbę nadchodzących ataków w nagłówku zakładki, co pozwoli mieć podgląd na sytuację na koncie nawet gdy w danej chwili przebywasz na innej karcie przeglądarki. Dokładność pokazywanych liczb jest tutaj ograniczona co do przestrzeni, dlatego większe liczby będą zaokrąglane i wyświetlane jako 1k, 2k itd.
- Wprowadzono kilka usprawnień w wersji mobilnej: ulepszone wspieranie różnych rozdzielczości ekranu, poprawiony układ na bardziej czytelny zwłaszcza dla posiadaczy starszych urządzeń/przeglądarek.


Wersja 8.10
← Poprzednia
Wersja 8.9
Następna →
Wersja 8.11
Osobiste