Zastępstwo

Z Plemiona Wiki

Zakładka Zastępstwa.

Zastępstwo - jedna z opcji, dzięki której możemy zrobić dłuższą przerwę od Plemion, polegająca na przekazaniu opieki nad kontem innemu graczowi. Zastępstwo można zakończyć w dowolnej chwili. Nie daje ono pełnych praw nad kontem zastępowanego osobie zastępującej.

Aby dać komuś zastępstwo należy wejść w panel Ustawienia, potem Zastępstwo, gdzie należy wpisać nick gracza, którego chcemy poprosić o zastępstwo, po czym kliknąć przycisk OK. Zastępstwo rozpoczyna się w chwili, gdy poproszony o nie gracz zaakceptuje prośbę. Suma czasu, w którym danym kontem opiekowały się inne osoby, nie może przekroczyć połowy okresu rozliczeniowego, czyli 60 dni zastępstwa w ciągu ostatnich 120 dni.

Zastępca nie zna hasła do konta gracza, którego zastępuje - dostęp do niego umożliwia mu zakładka Zastępstwo w panelu Ustawienia. Po 48 godzinach można przekazać zastępstwo innej osobie (bez wiedzy i udziału właściciela konta).

W trakcie zastępstwa oraz do 24 godzin po zakończeniu go, nie mogą mieć miejsca żadne umówione akcje między kontem, w którym było zastępstwo i kontem zastępcy. Szczególnie są to:

Od wersji 6.1 w Ustawieniach pokazana jest lista 10 ostatnich zastępców.

Osobiste